МАГАЗИН
МАГАЗИН
Мінеральне гранульоване застосовується для підживлення овочів відкритого та закритого типу ґрунту, декоративних кущів і дерев. Забезпечує додаткове живлення в різні фази розвитку культур, стійкість рослин до посухи і низьких температур, компенсує недолік поживних елементів протягом всього періоду зростання. Наявність достатньої кількості сірки підвищує засвоюваність рослиною азоту та фосфору, впливає на синтез білка, стимулює активність рослинних ферментів.
ДОБРИВО КОМПЛЕКСНЕ
УНІВЕРСАЛЬНЕ
NPKS 12:15:15:15
Мінеральне добриво застосовується для підживлення газонних трав та злаків усіх типів. Достатня кількість азоту у складі стимулює здоровий ріст пагонів, а також допомагає у відновлювальному процесі після стрижки. Азот відіграє важливу роль у формуванні зеленого пігменту - хлорофілу, який відповідає за формування забарвлення трави. Високий вміст калію допомагає рослині побудувати міцну клітинну стінку, тим самим укріплює її, що сприяє підвищенню стійкості до стресових умов – засуха, заморозки, різноманітні захворювання.
ДОБРИВО КОМПЛЕКСНЕ
ГАЗОННI ТРАВИ
NPKS (Са+Mg) 20:8:15:4 (7+1)
Мінеральне гранульоване застосовується для підживлення хвойних та декоративних дерев і кущів. Стимулює перебіг фотосинтезу та сприяє накопиченню вуглеводів в клітинах рослин, що призводить до підвищення стресостійкості. Активує ріст рослин, формування листкового апарату, сприяє розвитку міцних коренів, нормалізує обмін речовин та допомагає в процесі цвітіння. Підвищує стійкість рослин до грибкових та бактеріальних захворювань.
ДОБРИВО КОМПЛЕКСНЕ
ХВОЙНІ ВІЧНОЗЕЛЕНІ
NPKS (Са+Mg) 10:9:18:5 (10+2)
Мінеральне гранульоване застосовується для підживлення ягідних культур, горіхових, плодових дерев і кущів, як в зерняткових (яблуні, груші, тощо), так і в кісточкових садах (вишні, черешні, абрикоси, персики, тощо). Азот та калій сприяє потужному росту нових тканин рослини на ранньому етапі та для максимальної продуктивності дерева, забезпечує високу врожайність. Фосфор підсилює розвиток коріння, листя та формування суцвіть. Наявність достатньої кількості сірки підвищує засвоюваність рослиною азоту та фосфору.
ДОБРИВО КОМПЛЕКСНЕ
ПЛОДОВО-ЯГІДНІ КУЛЬТУРИ
NPKS 12:15:15:15
Мінеральне гранульоване застосовується для підживлення городніх та садових рослин в осінній період. Рекомендується для плодових та декоративних дерев і кущів, цибулинних культур, газонів. Знижений вміст азоту не стимулює активний ріст рослин, а достатня кількість фосфору, калію та кремнію підвищує стійкість до захворювань, збільшує опірність до стресових факторів та позитивно впливає на формування морозо - і зимостійкості рослин.
ДОБРИВО КОМПЛЕКСНЕ
ОСІННЄ УНІВЕРСАЛЬНЕ
NPKS(Si) 5:14:21:6(0,3)