ПРОДУКЦIЯ
ПРОДУКЦIЯ
Амоній сульфат гранульований
Одним із найвідоміших та найпопулярніших азотних добрив є сульфат амонію. Це мінеральне гранульоване добриво ефективне протягом усього вегетаційного періоду рослин і містить до 21% азоту та сірки — близько 24%.
ТУ У 20.1-42637594-001:2019
Амоній сульфат гранульований з кремнієм
Основна перевага цього добрива — поєднання азотної складової з активним кремнієм, гуміновими сполуками, мікроелементами та іншими біологічно активними речовинами
ТУ У 20.1-42637594-001:2019
Органо-мінеральні добрива NPK
У процесі одержання органо-мінеральних добрив, мінеральні основні елементи живлення (NPK) поєднують із леонардитом — органічною складовою, які утворюють органо-мінеральні комплекси
ТУ У 20.1-32838181-001:2014
Мінеральні комплексні добрива NPKS
Комплексні добрива застосовуються під усі види сільськогосподарських та декоративних культур для довготривалого підживлення рослин
ТУ У 20.1-32838181-001:2014
Приєднуйтесь до числа покупців роздрібного магазину комплексних мінеральних добрив виробництва DÜNGER у дрібному фасуванні
ОНЛАЙН-МАГАЗИН

Азот, що входить в сульфат амонію, добре доступний рослинам, мало рухомий і не вимивається з грунту, що дає можливість широкого його застосування як основного добрива, так і під час весняного підживлення. Сульфат амонію рекомендується для культур, вимогливих до сірки, а також для тих, що, без особливої шкоди для врожаю, ростуть при слабокислій реакції грунтового розчину.

Добриво особливо ефективне на неродючих грунтах, які бідні на гумус. За рахунок адсорбційної властивості водорозчинних полікремнієвих кислот, як природного хелатоутворюючого агента, формуються позитивні грунтові характеристики:

  • Покращення аерації й вологоутримання
  • Попередження ерозії
  • Перехід мікроелементів, таких як залізо чи цинк, у доступну форму для рослин

Органо-мінеральні добрива NPK забезпечують перехід від традиційних технологій сільськогосподарського виробництва до органічного землеробства.


Основна органічна складова — леонардит, який є комбінацією речовин, виключно корисних для рослин і живих організмів. Завдяки гуміновим та фульвовим кислотам, що є у складі — досягається найкращий результат по збереженню грунтів та підвищенню якості і врожайності с/г культур.

Лінійка комплексних мінеральних добрив Dunger розроблена та адаптована відносно потреб живлення певних типів культур та рослин. Це гарантія стабільного врожаю та високої якості продукції.


В одній гранулі знаходяться до 5 компонентів, які містять збалансовану формулу елементів живлення:

  • Азот в легко доступній формі, який швидко засвоюється рослиною.
  • Фосфор, що приймає участь у процесах фотосинтезу, перетворення енергії, поділу та росту клітин. Сприяє формуванню сильної кореневої системи, покращує засвоєння води рослиною.
  • Калій, який забезпечує нормальний перебіг фотосинтезу, посилює синтез вуглеводів та їх переміщення із листя рослин у запасаючі органи.
  • Сірка для високої якості врожаю — забезпечує високий вміст білку та олійності.