ТОВ "ДЮНГЕР" — молоде перспективне підприємство України у Рівненській області, яке займається розробкою та виробництвом гранульованих мінеральних та органо-мінеральних добрив методом компактування для різних галузей рослинництва, а також для городництва, садівництва та лісництва. Добрива адаптовані до всіх сучасних технологій, підходять для системи ґрунтового живлення с/г культур.

За рахунок дослідницької діяльності технологів, працівників лабораторії ми постійно поповнюємо асортимент продукції.

На підприємстві працює команда кваліфікованих працівників – головний ресурс та двигун компанії, із великим досвідом роботи у сфері хімічної промисловості, які ефективно використовують свої знання та навики в ході виконання роботи.

ПРО КОМПАНIЮ

ДIЗНАТИСЬ БIЛЬШЕ

Закінчила Бердянський інститут підприємництва за спеціальністю «Економіка підприємства», Луганський Східноукраїнський університет ім. В. Даля за спеціальністю «Правознавство», Луганський аграрний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр»
Камишова Інна Миколаївна
Директор
2001 – 2016
Обіймала посаду начальника відділу продажу природного газу і конденсату в ТОВ «КУБ-ГАЗ».

Основний напрямок діяльності компанії — видобуток природного газу

2016 – 2018
Працювала на посаді заступника директора компанії – трейдера природного газу

2018 – 2020
Працювала на посаді заступника директора з економічних питань DÜNGER

з листопада 2020 – теперішній час
Обіймає посаду директора DÜNGER
МЕНЕДЖМЕНТ
Закінчив Київський національний транспортний університет. Загальний стаж роботи на підприємствах харчової та хімічної галузей понад 30 років.

З 2000 до 2015 року очолював підприємства, що займались транспортуванням та зберіганням зрідженого газу.
Харчишин Георгій Олексійович
Заступник директора
Має досвід проєктування та виконання будівельних робіт на терміналах зберігання зріджених газів та заправочних комплексах. Спеціалізується на монтажі та пусконалагоджувальними роботами обладнання під тиском.

2018 – теперішній час
Обіймає посаду заступника директора DÜNGER
Закінчила Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженер хімік-технолог виробництва неорганічних речовин і хімічних добрив».

1974 – 2012 роки — працювала на посаді інженера, старшого інженера, начальника бюро аміаку і добрив центральної лабораторії ВАТ «Рівнеазот».
Стелько Людмила Василівна
Начальник лабораторії
Організовувала та забезпечувала лабораторний контроль технологічного режиму виробництва аміаку, аміачної селітри, нітроамофоски, амофосу.

Готувала і випускала інноваційні продукти вапняково-аміачної селітри вперше в Україні та СНД на рівні європейських зразків:

Спосіб отримання азотно-фосфорно-калійних добрив
Патент №2001010489, 15.06.2001

Спосіб отримання вапняково-аміачної селітри
Патенти №20021210420 та №2003010352, 15.04.2003

Спосіб отримання азотно-калійного добрива
Патент №2003042939